Mekanlar

Referans Müşterilerimizin Mekanlarını İzleyin.

Bodrum Holiday Resort & Spa


Kalamış Yelken Kulübü

 


Bodrum Spot 1


Poligon AtmacaBodrum Blue Flag Beach


Mugee Store


UÇAR OTEL

 

 Bodrum Blue Flag Sea Instagram Spot

GTC Solar Systems


Plast Boat

 


 

İstanbul Park Boat


DoubleTree by Hilton 

 


 

Alibaba.com Eğitim Videoları


BI – Force (Russian)


Samet: Soul Of Furniture


Yunus Mobil:

Mobil Takip Cihazı

Kaybolmaya son dedirtecek bir teknoloji! Engelli yaşlı ya da hasta yakınları, bu harika takip cihazı ile her türlü olumsuzluğa karşı sevdiklerini güvende tutabilir. Yunus Mobil ile henüz tanışmadıysanız, EOS-YAPIM olarak hazırladığımız video’ya hemen göz atın.


OVA Elektronik:
Pyramid S4 Akıllı Telefon

Sağlam, kaliteli, güvenilir… Üstelik %100 Türk Malı, yerli üretim. Pyramid cep telefonlarının İstanbul fabrikasında üretim aşamalarını EOS-YAPIM ailesi olarak görüntüledik.


Bodrum Blue Flag Sea Instagram Spot

Doğan Müzik Kitap Mağazacılık:
Disney Çocuk Etkinliği 2015

   Disney’in sponsorluğunda gerçekleştirilen çocukların yetenek ve hayal güçlerini eğlenerek    geliştirmelerini sağlayan Disney – D&R Çocuk etkinliğinde minik kardeşlerimizle güzel bir etkinlik gerçekleştirdik.


Diyetisyen Dünyası:
2. Diyet Şenliği

Sağlıklı yaşam,düzenli beslenme ve mutluluk! Diyet deyince aklınıza ne geliyorsa unutun, Diyet Şenliği her sene uzman diyetisyenler, yazarlar ve onlarca firmanın katılımıyla size sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. EOS-YAPIM da her anı görüntülemek için 2. Diyet Şenliğinde’ydi…


Kutad Alptürkan:
Aklımdaki Şeytan (Canlı Kayıt)

[

Kutad Alptürkan’ın son albümü İstemem İstanbul’un tanıtım konseri Kadıköy Dünya Bar’da gerçekleştirildi. EOS-YAPIM olarak bizler de bu eşsiz gecede Kudat Alptürkan ve ekibini yalnız bırakmadık.