En Güzel Günlerinizde
Hep Yanınızdayız

Fiyatlarımız

STANDART (Önerilen)
——
2500₺

  Dijital Çekim (1-4 Saat)
Rötuş & Renklendirme
10+1 Sayfa Panoramik Albüm
2 adet Cep Albümü
1 adet 50×70 Kanvas Tablo
Tüm fotoğrafların dijital teslimi
Drone Çekimi (Önerilen Mekanlarda)

NORMAL
——
2000₺

Dijital Fotoğraf Çekimi (1-4 Saat)
Rötuş & Renklendirme
10+1 Sayfa Panoramik Albüm
2 adet Cep Albümü
1 adet 50×70 Kanvas Tablo
Tüm fotoğrafların dijital teslimi

EKONOMİK
——
1250₺

Dijital Fotoğraf Çekimi (1-4 Saat)
Tüm fotoğrafların dijital teslimi
Rötuş & Renklendirme

(Bu pakette albüm ya da fotoğraf baskısı bulunmamaktadır. Çekilen ve işlenen fotoğraflar, dijital olarak USB belleğiniz ya da Hard Disk’inize teslim edilecektir.)

Çiftlerimizin Görüşleri

“İşlerinde çok profesyonel”
– Hasan K.
“Kaliteli hizmet veiyorlar, teşekkür ederiz”
– Rüya T.

İNSTAGRAM


Dış Çekim Fotoğrafçısı

Yeni evlenecek çiftlerin mutluluğa giden yolda en son adım olan nikah törenleri ya da düğün kutlamarında en çok araştırdığı konuların başında düğün fotoğrafçısı, albüm fotoğrafçısı, dış çekim ya da kısaca fotoğraçılık hizmetleri geliyor. En mutlu anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçılar albümden çekimine, dış mekan çekimine, stüdyo çekimine, drone çekimine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor. İstanbul dış çekim fotoğraf çekim ücretleri ortalama 1250 TL’den başlıyor. Her şey dahil fiyatlar 2000TL – 2500TL arasında seyrediyor.
İstanbulun en iyi fotoğrafçıları arasında gösterilen ve faaliyet gösteren eos wedding – www.eoswedding.com olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında en güzel dış çekim mekanlarında en kaliteli ekipman ve ışık aydınlatma sistemlerine sahip deneyimli fotoğrafçılarımızla sizlere en iyi fotoğrafçılık deneyimini sunuyoruz.

İstanbul Anadolu yakası dış çekim fotoğraf çekimi için genelde dış mekanları ve anlaşmalı olduğumuz konsept fotoğraf stüdyolarını kullanıyoruz. Düğün çekiminin olmazsa olmazları arasında katalog albümler yer alıyor. Katalog albümler anlaşmalı olduğumuz kaliteli baskı merkezleri sayesinde çiftlerimize en kaliteli ve estetik albümleri sunuyoruz.
Çekimlerimizin tamamını çiftlerimizin taleplerini ve isteklerini dikkatli bir şekilde dinleyerek gerçekleştiriyoruz. Arzu ettiğiniz fotoğraf çekimi için dış çekim mekanları özenle seçiyoruz. İstediğiniz pozları birlikte kararlaştırarak sizin için kusursuz ve unutulmaz düğün fotoğrafları hazırlıyoruz. Kataloğun yanı sıra aile bireyleri için de fotoğraflarınızı çoğaltabilirsiniz.

Drone Çekimleri

Drone çekimleri evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği çekimlerin başında geliyor. Drone çekimleri mutluluğunuzu nesilden nesile aktarabileceğiniz sinematik kadrajlar içeren son dönemin en popüler hizmetlerinin başında geliyor. Eos wedding ailesi olarak bizler ehliyetli drone operatörlerimiz ve en son teknoloji 4k- 6k drone’larımızla sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Drone çekimlerinin kusursuz olmasının için ilk şart mekan seçimi. Geniş, yasal zorunluluklara uygun ve diğer insanlardan uzak mekanlar tercih etmek son derece önemli. Eos wedding ailesi olarak drone çekimlerimizi İstanbul Şile’de gerçekleştiriyoruz. Yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz doğası ve manzarasıyla size mutlulun tadını çıkarmak kalıyor.

Dış Çekim Mekanları

Dış çekim mekanlarını Adile Sultan Kasrı, Fenerbahçe Parkı, Şile, Ağva, Riva, Hidiv Kasrı, Boğaz Sahili, Şile Akçakese Köyü, Kuzguncuk olarak sıralayabiliriz. Sizin için en uygun çekim yerini isteklerinizi doğrultusunda birlikte kararlaştrıyoruz.

Stüdyolar

Kartal, Maltepe, Pendikte bulunan anlaşmalı stüdyolarımızla sizlere hizmet veriyoruz.